En Uygun Yurt İçi ve Yurt Dışı Uçak Biletleri | Atlasglobal Havayolları
Giriş Yap
TR

Atlasmiles Sadakat Programı

Seyahatlerinizi daha konforlu ve ayrıcalıklı hale getirmeyi hedefleyen Atlasglobal’in sadakat programı Atlasmiles, eşsiz bir deneyim vadediyor. Atlasmiles programı sayesinde Atlasglobal Havayolları’ndan gerçekleştireceğiniz uçuşlardan mil kazanma şansını yakalayabilir ve size özel fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Atlasmiles sadakat programı kapsamında program ortağı firmalardan alacağınız konaklama veya araç kiralama gibi hizmetler de size mil kazanımı olarak geri dönüyor. Üstelik Atlasmiles sahiplerinin deneyimledikleri ayrıcalıklar arasında birçok program ortağı firma tarafından sunulan kampanyalar ve indirim fırsatları de yer alıyor. Atlasglobal ve Odeabank iş birliğiyle sunulan  Bank'O Atlas kartı sahipleri de yapacakları harcamalardan kazandıkları milleri Atlasglobal'in tüm yurt içi ve yurt dışı uçuşlarında kullanabiliyor.

Atlasmiles Sadakat Programı kapsamında kazanacağınız miller ile ücretsiz uçak bileti satın alabilir veya Atlasmiles üyeliğinizle size özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. Üstelik Atlasmiles Sadakat Programı’na katılmak için yalnızca Atlasmiles üyesi olmanız yeterli!

Daha Fazla
  • Bank'O Atlas Kredi Kartı

    Bank’O Atlas başvurunuzu hemen yapın, kartınız size 2.000 Hoş Geldiniz mili ile teslim edilsin

    Daha Fazla
  • Alışverişlerinizle Mil Kazanın!

    Yapacağınız alışverişler millere, millerse keyifli seyahatlere dönüşecek!

    Daha Fazla
Yeni Yerler Keşfedilmeyi Bekliyor!

Atlasglobal sizi dünyanın en yeni ve etkileyici yerlerine davet ediyor. Bu yıl keşfedecek yüzlerce şehir var. İşte ilk durağınız için seçenekler:

İstanbul - Kuveyt

İsmini bulunduğu bölgeden alan Kuveyt şehri, zengin Körfez metropolünün ve Arap kültürünün ilgi çekici bir karışımını sunar. Birinci sınıf akvaryumu, etkileyici müzeleri, atmosferik çarşısı, manzaraları ve gece hayatı ile dikkat çeken bu kente gidiş – dönüş uçak biletleri, en uygun seçeneklerle Atlasglobal’de!

15.000 Mil

İstanbul - İzmir

6.000 Mil

İstanbul - Aktau

20.000 Mil

İstanbul - Tahran

15.000 Mil