En Uygun Yurt İçi ve Yurt Dışı Uçak Biletleri | Atlasglobal Havayolları
Giriş Yap
TR

Ayrıcalıklar

Uçan Şef

Atlasglobal’in Flying Chef hizmeti ile tüm uçuşlarımızda Business Class yolcularımız gurme yolculuk keyfi yaşıyor. Tecrübeli uçan şeflerimiz tarafından hazırlanan Türk ve dünya mutfağının seçkin lezzetleri, zengin ikram seçenekleri ile bir arada sunuluyor. Uluslararası uçuş araştırmaları servisi Skytrax tarafından en yüksek puana layık görülen Atlasglobal’in lezzetli atıştırmalıkları ve farklı içecek alternatifleri, gökyüzünde zamanın nasıl geçtiğini unutturuyor.

Misafirlerimiz için özel olarak pişirilen yemeklerin sunuma hazırlanması ve müşterilerin isteğine uygun olacak şekilde ısıtılması uçan şeflerimizin başlıca görevleri arasında yer alıyor. Yemeğin hazırlanışından servisine kadar geçen tüm süreçten tecrübeli şefler sorumlu. Kabin ekibinin desteği ile gerçekleştirilen sunum esnasında uçan şef, yemeklerin içeriği ve hazırlanışı hakkındaki önemli bilgileri de yolcularla paylaşıyor.

Atlasglobal Business Class yolcuları hors d’oeuvre tabağında hazırlanmış olan soğuk giriş yemeğinin yanı sıra salata ve devamında sunulan 3 çeşit sıcak yemeğin arasından tercihte bulunuyor. Yemek sonrasındaysa yolcularımızı kahve ve tatlı keyfi bekliyor. Uçuş sırasında alkollü/alkolsüz içki servisimiz sürerken, yolcularımız dilerlerse Türk kahvesi gibi sıcak içecekleri de tercih edebiliyor.

• Talebe bağlı olarak tercih ettiğiniz seçenek tükenmiş olabilir.

• Codeshare (ortak) uçuşlarda, uçuşu gerçekleştiren havayolu firmasının ikram kuralları geçerlidir.

• Yemeklerimiz İslami kurallara uygun hazırlanmıştır.

• Atlasglobal gerekli gördüğü takdirde ikram ve servislerde değiştirme hakkını her zaman saklı tutar.